TESİSAT ve RADYATÖR TEMİZLEME (MAKİNALI)


Kombi Kalorifer tesisatlarının zamanla kirlenmesi, kireçlenmesi gibi sorunlar nedeniyle bakım ve temizliklerinin yapılması neredeyse zorunlu hale gelmiştir.İleride sorun çıkartmasının engellenmesi, kombinin verimliliğinin artması amacıyla yapılan bu temizliklerin suyun kalitesi, kombinin kullanım süresi gibi değişkenlere bağlı olarak belirli periyotlarla yapılmalıdır.

Radyatör, tesisat temizliğini bu işe uygun özel tasarlanmış makinalarla yapan firmamız, kombinizin de ömrünü koruyacak bu bakımı yapmanızı tavsiye ediyor.

Evde petekleriniz ısınmıyorsa, ya da bir kısmı ısınıp bir kısmı hala soğuk kalıyorsa tesisatla ilgili bir probleminizin olması muhtemeldir. Zamanla peteklerde birine kireç özellikle peteğin alt kısımlarda tortu oluşturduğundan peteğin alt kısmının ısınmaması muhtemeldir.

Radyatör temizliği yapılırken, petekleriniz yerlerinden sökülmez. Geleneksel yöntemlerin aksine, radyator kireci ve tortusunu içinden atabilmek için söküm işlemi yapılması gerekmez.

Tesisat ve radyatör bakımınızı aksatmayınız. Bakımı geciktirilen tesisat ve petekler zamanla ısıyı iletmemeye başlayacaklardır. Bu ısınma sorunlarının oluşmasına yol açtığı gibi ayrıca kireç ve tortunun kombide arızalara sebep olmasına neden olur. Kombilerin devir daim pompalarının genelde bu sebeple arızalandığı tespit edilmiştir.

RADYATOR TESİSAT TEMİZLİĞİ : 0 262 452 43 35 - 0 262 452 43 38 

Kombiler hakkında en önemli
50 Soru 50 Cevaba buradan ulaşabilirsiniz.
+ Kocaeli
+ Gölcük
+ Karamürsel

+ Altınova
+ Subaşı
LÜTFEN SİZİ ARAYIP SERVİS OLDUKLARINI SÖYLEYENLERE YETKİ BELGELERİNİ SORUNUZ
anasayfa | hakkımızda | ferroli | immergas | ACİL SERVİS ÇAĞIR | sık sorulanlar | iletişim

Webkobi - Kocaeli Bilişim