IMMERGAS  YETKİLİ SERVİSİ İLETİŞİM

As Teknik Ferroli Servisi Çağrı Merkezine Hoşgeldiniz. !!!

Çağrı Merkezi Telefonumuzdan bize ulaşarak servis randevusu alabilirsiniz.

Sayfamızın iletişim bölümünden de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İmmergas ülke genelinde doğalgaz dağıtımı yapılmış olan tüm illerde en kaliteli ve en güvenilir servis hizmetini gerek merkez, gerekse 120’den fazla yetkili servis ile tüketicilerine sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek servis alt yapısını modern hizmet anlayışı ile güçlendiren İmmergas, kurduğu servis ağı ile tüm tüketicilerine ulaşmakta ve ayrıcalıklı İmmergas servis hizmetini sunmaktadır.

Merkez servis ile yetkili servis teknikerlerinin eğitimleri teknik eğitmenler tarafından yılda en az iki defa teknik ve davranış eğitimleri olarak yapılmakta ve sertifikalandırmaktadır. Bu sayede gelişen teknoloji ile İmmergas servis teknikerleri, sürekli yenilenmekte ve geliştirilmektedir. Aynı zamanda teknik bölüm ve teknik call center çağrı merkezi tarafından günün her saati desteklenmektedir.

İmmergas bu sayede satış sonrası hizmetler konusunda en üst seviyeye ulaşmıştır.

İmmergas sürekli geliştirdiği ürün, hizmet çeşitleri ve eğitimli personeli ile satış ve satış sonrasında müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Yarattığı bu farklılıklar ile oluşturduğu bu tüketici memnuniyeti tavsiyeye dönüşmekte ve İmmergas ailesi her geçen gün büyümektedir. İmmergas, satış sonrası hizmet konusunda tüketicilerinin yanında olmaya devam etmekte ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

İmmergas merkez servis araçları özel dizayn edilmiş raf sistemi ile tüm cihazların ihtiyacı olan, %100 orijinal yedek parça ve aksesuarlarla donatılmıştır.

Servis hizmeti verilen cihazın yedek parça ihtiyacı anında karşılanabilmekte ve bu sayede olası yedek parça temininin gecikmesi ortadan kaldırarak %100 orijinal yedek parça ve aksesuar hizmeti tüketicilerimize en ekonomik şekilde sunulmaktadır.

İmmergas servis teknikerleri gerek kombi gerekse ısıtma sisteminin emniyeti ve sizin konforunuz için orijinal yedek parça ve aksesuarları kullanırlar.

Servis teknikerinin tavsiye ve montajını yaptığı yedek parça, oda termostatları, termostatik vana ve diğer aksesuarlar konfor ve emniyetinizin garantisidir.

 


Kombiler hakkında en önemli
50 Soru 50 Cevaba buradan ulaşabilirsiniz.
+ Kocaeli
+ Gölcük
+ Karamürsel

+ Altınova
+ Subaşı
LÜTFEN SİZİ ARAYIP SERVİS OLDUKLARINI SÖYLEYENLERE YETKİ BELGELERİNİ SORUNUZ
anasayfa | hakkımızda | ferroli | immergas | ACİL SERVİS ÇAĞIR | sık sorulanlar | iletişim

Webkobi - Kocaeli Bilişim